Prince of Persia 3D


Třetí díl série byl vydán v roce 1999. Jak to dopadlo, ví jistě každý sám, ale přesto Vám vylíčím alespoň svůj názor. Jelikož moc neumím psát recenze, dovolím si alespoň krátký popis.Začnu tím lepším, a to je grafické zpracování. Grafika je hezká, i když sem tam Vám připadá trochu zvláštní. Ve hře je 16 úrovní a každá vypadá trochu jinak Proto některé jsou lepší a jiné horší. Celkově však hra vypadá dobře a myslím si, že má měl a bude mít spoustu příznivců, kteří ty chybičky dokáží přehlédnou. Hudba a zvuk je ve hře dobrá, občas trochu jednotvárná. V cestě Vám stojí přesně 30 typů nepřátel, včetně hlavního. Co se týká postaviček, to už je trošku horší. Nechápu, proč jsou postavičky, tak hranaté. Po ukončení některých úrovní se Vám přehraje video. O tom také nevím, co si myslet. V prvním je princezna nádherná. V dalším jí však nejde ani pořádně poznat. Nemluvě o tom, že Sultán má místo rukou nějaké čtverečky. 
Zvláštností hry je to, že hlavní nepřítel Rugnor není jen tak obyčejný člověk. Je to napůl člověk a napůl tygr. Skončím příběhem samotným. Sultán Assan chce získat dceru svého bratra pro svého znetvořeného syna. Proto prince uvězní. V jeho cele je však uvolněná zeď.

I když jsem pop3D zrovna moc nechválil, myslím si, že je to jen věc názoru. A že každý má na tuto hru trošku jiný názor.Seznam úrovní
Další obrázkyMinimální konfigurace:
PC 266 mhz
64 MB RAM
8 MB  3D karta


 

 

 

 

 

 

 Princ

AssanZa některé obrázky děkuji serveru
www.princeofpersia3d.com